Polityka prywatności

Szanując prywatność
Jesteśmy zobowiązani do wspierania odpowiednich ustaw i rozporządzeń, które ustanawiają jasne normy dotyczące zbierania, przechowywania, dostępu i wykorzystywania danych osobowych, które otrzymujemy jako część naszej działalności.
Nasz szacunek dla prawa klientów do prywatności ich danych osobowych jest najważniejsza. Mamy zasady i procedury w celu zapewnienia, że ​​wszelkie informacje osobiste, bez względu na to w jaki sposób i gdzie uzyskuje, jest traktowana z wyczuciem, bezpiecznie i zgodnie z zasadami ochrony prywatności skorelowane.

Niniejsza Polityka Prywatności określa:
1. Sprawy, których należy pamiętać w sprawie informacji możemy zbierać o tobie
2. Nasze zasady dotyczące zarządzania danymi osobowymi 3. Generalnie, jakiego rodzaju informacji, które posiadamy, do jakich celów i sposobu zbierania, przechowywania, wykorzystania i ujawniania tych informacji

Jakie dane osobowe zbieramy i przechowywać?
Tak, że możemy świadczyć usługi dla Ciebie, możemy poprosić o dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu lub adres e-mail. Kilka przykładów, gdzie możemy potrzebować te szczegóły są pre-zleceń, dostawy do domu, promocje itp
Prawo prywatności wymaga od nas, aby zebrać dane osobowe wyłącznie od ciebie, jeśli jest to uzasadnione i wykonalne, aby to zrobić.
Podejmujemy wszelkie możliwe środki, aby zapewnić, że dane osobowe są chronione przed nieautoryzowanym dostępem, utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, ujawnieniem lub modyfikacją. Bierzemy również środki mające na celu zniszczenie lub trwale de-identyfikacji danych osobowych, gdy nie jest już potrzebna. Rodzaje działań, które podejmujemy się różnić w zależności od rodzaju informacji, iw jaki sposób są gromadzone i przechowywane.
Ogólnie rzecz biorąc, nie ma obowiązku dostarczenia wszelkich informacji wymaganych przez nas. Jeśli użytkownik zdecyduje się odmówić żądanej informacji jednak możemy nie być w stanie zapewnić Państwu towarów i usług, które zależą od gromadzenia tych informacji, zwłaszcza jeśli zbiór tych informacji jest wymagane przez prawo.

Jak stosować dane osobowe?
Dane osobowe, które możemy poprosić o jest powszechnie używane do dostarczania towarów lub usług do Ciebie. Na przykład, w przypadku transakcji kartą kredytową musimy swój numer karty. Tam gdzie to możliwe, staramy się zapewnić naszym ujawnianie informacji do innych organizacji w sposób, który nie umożliwiają identyfikacji osoby.

Dostęp do danych osobowych
Zapewniamy Państwu dostęp do wszelkich danych osobowych, które posiadamy (z wyjątkiem szczególnych okoliczności uznanych przez prawo prywatności). Jeśli wymagają dostępu do swoich danych osobowych, należy zalogować się do swojego konta Rejestracja u nas. Jeśli musisz zaktualizować informacje (na przykład w przypadku zmiany adresu), należy dokonać zmian w "informacje o koncie".

Używamy informacji zbieranych w różnych celach, w tym:
* Aby zakończyć transakcji zakupu;
* W celu świadczenia usług zamówionych;
* Aby na bieżąco informować o statusie zamówień;
* Aby zidentyfikować swoje preferencje produktów i usług, dzięki czemu możemy informować o nowych lub dodatkowych produktach, usługach i promocjach, które mogą być interesujące dla ciebie;
* Aby powiadomić Cię wycofywania produktów lub dostarczyć inne produkty informacyjne dotyczące zakupione;
* Aby poprawić nasz wybór towarów, obsługa klienta, i ogólne doświadczenie handlowe;
* Aby komunikować się z tobą poprzez e-mail, poczty, telefonu, wiadomości SMS lub innych środków.
return top
Copyright © 2020 www.reebokoutlet.pl. Powered by reebok outlet
Twój adres IP: 100.26.179.196    
reebok outlet | reebok crossfit nano 3.0 | reebok nano | crossfit reebok | reebok fitness | Google |